Nabór do ARKI Gdynia

2019-05-09 15:37:27

Poniżej zamieszczam wiadomość, którą przesłał Pan Tomasz Bobryk, Dyrektor Stowarzyszenia Inicjatywa "ARKA" Gdynia, sekretarz Rady Sportu Miasta Gdyni:

W najbliższą niedzielę 12 maja 2019 na terenie Ośrodka Treningowego SI "ARKA" w Gdyni Witominie, przy ul. Nauczycielskiej 9, odbędzie się otwarty nabór chłopców urodzonych w latach 2012 i 2013 do drużyn piłkarskich SI "Arka Gdynia", pn "Dzień Małego Arkowca".

Link do rejestracji dzieci: https://forms.gle/GB51Wf6od4hz1k9aA

ARKA_DMA2019_plakat_A2 800 pix.jpg

Przerwa wakacyjna

2019-05-08 11:15:09

W sierpniu nasze przedszkole będzie zamknięte.

Rodzice, którzy nie mają możliwości zapewnienia opieki dzieciom w tym miesiącu, mogą, za naszym pośrednictwem, zapisać dzieci do Przedszkola 53.

W związku z tym należy złożyć do dyrektora naszego przedszkola własnoręcznie napisany wniosek z podaniem dokładnego terminu pobytu dziecka w Przedszkolu 53 oraz przybliżonych godzin pobytu.

Termin składania - do 24 maja 2019r.

Święta państwowe

2019-04-30 21:25:50

Z okazji Dnia flagi oraz Uchwalenia Konstytucji 3go maja, dzisiaj w przedszkolu wszystkie dzieci utworzyły Żywą Flagę.

flaga21.jpg flaga1.jpg

Zawieszenie akcji strajkowej

2019-04-26 19:44:35

Szanowni Państwo.

Informujemy, że zgodnie z decyzją zarządu ZNP, akcja strajkowa pracowników oświaty została zawieszona. W związku z tym faktem, od poniedziałku - 29 kwietnia - przedszkole wznawia pracę zgodnie z planem.

Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie, serdeczne słowa, życzliwość oraz wyrozumiałość, którą stale odczuwali z Państwa strony protestujący nauczyciele.

W imieniu wszystkich pracowników - Anna Kozłowska, dyrektor Przedszkola nr 58

2019-04-23 15:04:15

Szanowni Państwo.

Ze względu na fakt, iż część nauczycieli podjęła decyzję o dalszej kontynuacji akcji strajkowej informuję, że na chwilę obecną jestesmy w stanie zaopiekować się 75 dzieci.

W związku z tym proszę o zgłaszanie obecności dzieci najpóźniej do godziny 7.45 na adres mailowy:

intendent@przedszkole58gdynia.pl

2019-04-19 20:31:26

Szanowni Państwo.

Niech w ten wielkanocny czas spełnią się wszystkie życzenia, i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, tak abyśmy kroczyli przez życie pełni godności i ufności w przyszłość.

Wesołych Świąt życzą wszyscy pracownicy Przedszkola nr 58 w Gdyni.

jajka.jpg

Jednoczesnie informujemy, że od 23 kwietnia przedszkole zapewnia opiekę w godz. 6.00 - 17.00. Ilośc dzieci przyjętych będzie zależała od ilości niestrajkujacych nauczycieli. Jeden nauczyciel może mieć pod opieką 25 dzieci.

KONTYNUACJA AKCJI STRAJKOWEJ

2019-04-13 22:47:55

Szanowni Państwo.

Komisja strajkowa naszego przedszkola podjęła decyzję o kontynuacji strajku od 15 kwietnia do odwołania.

Z tego powodu Przedszkole nadal nie bedzie mogło zapewnić bezpiecznych warunków pobytu wszystkim dzieciom. Dyrektor i wicedyrektor oczywiście pozostają na swoich stanowiskach.

Dyrektor Przedszkola nr 58, Anna Kozłowska

2019-04-12 07:51:11

Szanowni Państwo.

W naszym przedszkolu strajk trwa nadal.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za wyrazy poparcia płynące od rodziców ze wszystkich grup. Dziękujemy za to, że pomimo problemów, które mają Państwo w związku ze strajkiem - wspieracie nas, nauczycieli, przede wszystkim dobrym słowem a nawet prezentami!

Walczymy o dobrą jakość edukacji dla naszych dzieci - bo wszystkie dzieci nasze są!

DZIĘKUJEMY!

Potwierdzenie woli przez rodziców

2019-04-11 07:10:40

Uwaga rodzice dzieci zakwalifikowanych!

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do 15 kwietnia do godz. 17.00 rodzic musi potwierdzić wolę zapisu dziecka do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Odpowiedni druk jest do pobrania ze strony rekrutacyjnej lub naszej przedszkolnej, w zakładce "DO POBRANIA". Można go również otrzymać w przedszkolu.

W przypadku braku pisemnego potwierdzenia woli zapisu, dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane!

Listy kandydatów przyjętych i listy kandydatów nieprzyjętych zostaną podane przez komisje rekrutacyjne do wiadomości w dniu 23 kwietnia o godz. 15.00.

Procedurę odwoławczą można wszcząć w ciągu 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Harmonogram tutaj.

STRAJK PRACOWNIKÓW

2019-04-09 07:29:34

znp_strajk.png

W Przedszkolu nr 58 nadal strajkują wszyscy nauczyciele, w związku z tym placówka nie może prawidłowo funkcjonować.

Dyrektor Przedszkola nr 58, Anna Kozłowska

Informacje dotyczące pomocy rodzicom w zorganizowaniu opieki nad dziećmi w Gdyni dostępne tutaj.

Informacje ZUS dostępne tutaj.