Nazwa sali - Łąka

nauczyciel mianowany, mgr Honorata Korzeniowska

nauczyciel kontraktowy, mgr Anna Oparka

Woźna oddziałowa - Monika Skwierawska

Dnia 3 października odbyły się w naszej grupie pierwsze zajęcia otwarte dla rodziców. Na zajęciach dzieci kształtowały umiejętności matematyczne. Porównywały wielkości owoców, przeliczały je, używały określeń "więcej", "mniej". Dodatkowo dzieci rozwijały słownictwo, rozpoznawały owoce po dotyku i ćwiczyły percepcję słuchową. Na końcu wspólnie z rodzicami dzieci przygotowały smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe. Serdecznie dziękujemy miłym gościom za przybycie. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców na kolejne zajęcia w grudniu!

kropelki_zajecia otwarte.jpg

We wrześniu obchodziliśmy urodzinki dzieci. Były życzenia i uroczyście odśpiewane sto lat, po którym rozpoczęła się miła zabawa. Po śpiewach i tańcach dzieci zasiadły do wspólnego stołu, by skosztować przyniesione przez rodziców pyszności.

kropelki_urodziny1.jpg

kropelki_urodziny2.jpg

Kropelki na zajęciach dydaktycznych uczyły się właściwego przechodzenia przez jezdnię. W sali odbyły się zajęcia teoretyczne, po których dzieci udały się na prawdziwe skrzyżowanie sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Dzieci zdały egzamin na szóstkę z plusem :)

kropelki_przejscie dla pieszych.jpg