Nazwa sali - Łąka

nauczyciel kontraktowy, mgr Anna Dywelska

Pomoc nauczyciela - Aurelia Majkowska

Woźna oddziałowa - Monika Skwierawska

Kropelki poznały nową figurę geometryczną - kwadrat. Potrafimy rozróżnić go spośród innych kształtów. Ćwiczyliśmy również układanie rytmów - szeregowanie figur w takiej samej kolejności, jak we wzorze. Edukacja matematyczna sprawia dzieciom wiele radości - nauka poprzez zabawę!

matematyka.jpg

W Walentynki rozmawialiśmy o miłości, przyjaźni, dobrych relacjach między ludźmi. Dzieci utrwaliły sobie "magiczne słowa" dzięki piosence "Grzeczne słówka". Od teraz codziennie używamy słów - DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM I PROSZĘ :)

walentynki.jpg

92 urodziny Gdyni. Kropelki poznały historię swojego miasta. Dzięki współpracy z rodzicami, mieliśmy okazję zobaczyć różne zdjęcia, pamiątki, pocztówki, muszelki i wiele innych skarbów związanych z naszym misatem.
W ten sposób w sali Kropelek powstał kącik morski:

kącik.jpg

Zimowe szaleństwo. Kropelki wykorzystały przepiękną zimową pogodę do aktywnej zabawy na śniegu. We wspólnych harcach towarzyszyli nam Marynarze oraz Turyści.

1zima.jpg

Zachęcamy do zaangażowania się w akcję :) Potrzebna szczególnie karma dla psów i kotów. Dary przynosimy do 16 lutego 2018 r.

ciapkowo.jpg

Bal Karnawałowy 8 luty 2018

Tańce, zabawy, konkursy i zdrowy poczęstunek - w tak przyjemnych okolicznościach minął Bal Karnawałowy najmłodszych grup. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w organizację uroczystości. Wspomnienia "Najlepszego Balu na świecie" zostaną na długo w pamięci :)

bal3.jpg