REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

2021-03-05 16:39:03

Na stronie UM Gdyni dostępne są informacje dotyczace rekrutacji na nowy rok szkolny.

Wnioski można dostarczyć do przedszkola najpóźniej do 19 marca do godz. 16.00 na dwa sposoby:

• Wypełnione wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi wybór danego kryterium należy spakować do podpisanej koperty A4 i zalepioną wrzucić do tzw. "wrzutni" znajdującej się w przedsionku przedszkola. Wrzutnia czynna jest w godzinach pracy przedszkola.

lub

• Wnioski wraz z dokumentami należy zeskanować i przesłać na adres mailowy przeznaczony jedynie do odbioru tych dokumentów: dokumenty@przedszkole58gdynia.pl

Potwierdzeniem dostarczenia dokumentów będzie zeskanowane i wysłane na podany we wniosku adres mailowy "Potwierdzenie przyjęcia wniosku do przedszkola/szkoły podstawowej prowadzonej przez Miasto Gdynię" stanowiące ostatnią stronę wniosku.

Zawieszenie pracy grupy Rybek

2021-02-26 15:48:44

W związku z brakiem możliwości zorganizowania bezpiecznej pracy grupy Rybek z powodu nieobecności nauczycieli i obsługi spowodowanej zakażeniem Covid-19, działalność tego oddziału zostaje zwieszona od 01-03-2021 do 05-03-2021r.

Dalsze informacje będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej przedszkola.

Deklaracja kontynuacji

2021-02-24 11:41:05

Rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci uczęszczały w przyszłym roku szkolnym do naszej placówki bardzo proszę o dostarczenie do przedszkola deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego. Osoby, które nie otrzymały jej w przedszkolu - mogą pobrać ją tutaj.

Termin oddania deklaracji to 02-03-2021

Jeżeli ktoś nie może w tym terminie donieść deklaracji w wersji papierowej - proszę o maila na adres: dyrektor@przedszkole58gdynia.pl, o przykładowej treści: "Jaś Kowalski, Rybki, będzie chodził w przyszłym roku szkolnym - lub nie będzie chodził", zaś sam dokument będzie można dostarczyć w momencie przyjścia dziecka do przedszkola.

Bardzo proszę nie przesyłać mailem wypełnionych dokumentów!

Obowiązkowa kwarantanna w grupie Ratowników

2021-02-21 09:46:58

W związku z otrzymaniem informacji o pozytywnym wyniku na Covid - 19 w grupie Ratowników na wszystkie osoby obecne w tej grupie w dniach od 16 do 18 lutego została nałożona obowiązkowa kwarantanna, trwajaca odpowiednio do 26 - 28 lutego. Zajęcia w tej grupie zostają zawieszone do 26 lutego.

Obowiązkowa kwarantanna w grupie Rybek

2021-02-18 10:57:52

W związku z otrzymaniem informacji o pozytywnym wyniku na Covid - 19 w grupie Rybek na wszystkie osoby obecne w tej grupie w dniach od 12 do 18 lutego została nałożona obowiązkowa kwarantanna, trwajaca odpowiednio do 22 - 28 lutego. Zajęcia w tej grupie zostają zawieszone do 26 lutego.