Przedszkole nr 58 w Gdyni

Aktualności

Zawieszenie pracy grupy Rybek

2021-02-26 15:48:44

W związku z brakiem możliwości zorganizowania bezpiecznej pracy grupy Rybek z powodu nieobecności nauczycieli i obsługi spowodowanej zakażeniem Covid-19, działalność tego oddziału zostaje zwieszona od 01-03-2021 do 05-03-2021r.

Dalsze informacje będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej przedszkola.

Anna Kozłowska, dyrektor Przedszkola nr 58

Deklaracja kontynuacji

2021-02-24 11:41:05

Szanowni Państwo.

Rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci uczęszczały w przyszłym roku szkolnym do naszej placówki bardzo proszę o dostarczenie do przedszkola deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego. Osoby, które nie otrzymały jej w przedszkolu - mogą pobrać ją tutaj.

Termin oddania deklaracji to 02-03-2021

Jeżeli ktoś nie może w tym terminie donieść deklaracji w wersji papierowej - proszę o maila na adres: dyrektor@przedszkole58gdynia.pl, o przykładowej treści: "Jaś Kowalski, Rybki, będzie chodził w przyszłym roku szkolnym - lub nie będzie chodził", zaś sam dokument będzie można dostarczyć w momencie przyjścia dziecka do przedszkola.

Bardzo proszę nie przesyłać mailem wypełnionych dokumentów!

Anna Kozłowska, dyrektor Przedszkola nr 58

 

Obowiązkowa kwarantanna w grupie Ratowników

2021-02-21 09:46:58

W związku z otrzymaniem informacji o pozytywnym wyniku na Covid - 19 w grupie Ratowników na wszystkie osoby obecne w tej grupie w dniach od 16 do 18 lutego została nałożona obowiązkowa kwarantanna, trwajaca odpowiednio do 26 - 28 lutego. Zajęcia w tej grupie zostają zawieszone do 26 lutego.

Anna Kozłowska, dyrektor Przedszkola nr 58

Obowiązkowa kwarantanna w grupie Rybek

2021-02-18 10:57:52

W związku z otrzymaniem informacji o pozytywnym wyniku na Covid - 19 w grupie Rybek na wszystkie osoby obecne w tej grupie w dniach od 12 do 18 lutego została nałożona obowiązkowa kwarantanna, trwajaca odpowiednio do 22 - 28 lutego. Zajęcia w tej grupie zostają zawieszone do 26 lutego.

Anna Kozłowska, dyrektor Przedszkola nr 58

2021-02-10 12:31:12

Szanowni Państwo.

Z uwagi na bardzo niesprzyjające warunki drogowe i spore zaśnieżenie parkingu bardzo prosimy, w miarę możliwości, o przyprowadzanie dzieci na piechotę a nie przywożenie ich samochodami. Ponieważ nie jesteśmy w stanie odśnieżyć całego parkingu własnymi siłami, trzeba to robić za pomocą zamówionego spychacza, ale koszty po kilku dniach zaczęły być na tyle wysokie, że moglibyśmy kupić zabawki i pomoce co najmniej dla trzech grup. Tych kilka miejsc parkingowych, które dalibyśmy radę sami oczyścić, chcielibyśmy zostawić dla pracowników, którzy w przciwieństwie do Państwa nie mieszkają w pobliżu i muszą jakoś dotrzeć do pracy oraz dla tych z rodziców, którzy mieszkają w odległości dalszej niż zwykły spacer do przedszkola. Każdy z Państwa deklarował przed przyjęciem dziecka do przedszkola, że jest ono placówką najbliższą jego miejscu zamieszkania lub - w kilku przypadkach - pracy. Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że odwożą je Państwo po drodze do pracy, ale może wystarczy wyjść nieco wcześniej, tak aby dzieci przyszły do nas na piechotę lub przyjechały na sankach?

Ma to wiele plusów:

  • dzieci zyskają zdrowe nawyki a nie stracą zabawek, które można by kupić za pieniądze przeznaczone na spychacz - tym bardziej, że niestety czeka nas oczyszczanie dachu ze zwałów śniegu!
  • bierzemy od marca udział w kampanii "Odprowadzam sam" - i tak dzieci "zmuszą" Państwa do przychodzenia a nie przyjeżdżania:)
  • rano przedszkola nie będzie owijał dym spalinowy.

W imieniu wszystkich pracowników - Anna Kozłowska, dyrektor Przedszkola nr 58