2021-10-15 10:41:57

20211014_102124.jpg

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu przebiegał bardzo uroczyście. Dzieci złożyły serdeczne życzenia wszystkim pracownikom i sprezentowały drobne upominki własnoręcznie zrobione.

Pani Dyrektor podziękowała pracownikom za ich trudną i pełną zaangażowania pracę oraz nagrodziła wielu z nich Nagrodą Dyrektora. Wyróżnione zostały: nauczycielki - Paulina Langa oraz Paulina Ślepecka, pomoc nauczyciela - Joanna Skręta, pracownik kuchni - Agnieszka Acewicz oraz intendent - Aleksandra Kamerka - Mikulska.

Ponadto, Pani wicedyrektor Iwona Kierończyk, uhonorowana została Nagrodą Prezydenta Miasta Gdyni.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Dzień piżamy w przedszkolu

2021-10-11 15:02:51

Edit: Dzieci i pracownicy razem zebrali niebagatelną kwotę: 821,40 zł

Dziękujemy w imieniu Fundacji "Gdy liczy się czas"!

20211012_105615.jpg 20211012_105701.jpg

Dzień-piżamy.jpg

Jutro, 12 października w przedszkolu organizujemy Dzień Piżamy. Jest to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. W tym dniu wystarczy, że dzieci ubiorą się w piżamkę (lub w jakąś jej część). Dlaczego? – Ponieważ jest to standardowe ubranie dzieci chorych, zaś pomysłodawcą jest Fundacja „Gdy liczy się czas” założona przez rodziców dzieci, które chorowały lub chorują na nowotwór. Chcemy okazać wsparcie najmłodszym pacjentom i ich rodzinom poprzez zamianę codziennych ubrań na piżamę.

W tym dniu nauczyciele będą namawiać dzieci do zdrowego trybu życia, do profilaktyki, do odpowiedniego odżywiania. Nie będziemy poruszać trudnych tematów – chcemy jedynie, aby dzieci wiedziały, że są ich rówieśnicy, którzy na co dzień muszą ubierać się w piżamkę, kiedy są chore.

Do przygotowanej puszki można wrzucić symboliczną kwotę. Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto fundacji „Gdy liczy się czas” w celu zakupu pomp dla dzieci po chemioterapii oraz na ośrodek dzieci po leczeniu.

Więcej informacji tutaj.

2021-09-24 15:46:13

Uwaga rodzice dzieci z grupy Marynarzy.

W związku z otrzymaniem wiadomości o pozytywnym wyniku na Covid 19 w grupie Marynarzy, na wszystkie osoby obecne w ttej grupie w dniu 20 września została nałożona kwarantanna, która potrwa do 30 września włącznie.

2021-09-06 13:10:28

Uwaga!

Rada Rodziców wydłużyła termin wpłaty na nowe książki do 10 września. Bardzo proszę rodziców, którzy jeszcze nie zakupili książek, a chcą to zrobić o dokonanie opłaty jak najszybciej.

Nauczyciele chcieli by już zacząć pracę z książkami ze wszystkimi dziećmi.

Ubezpieczenie dzieci w nowym roku szkolnym

2021-09-03 07:56:19

Proszę pamiętać o ubezpieczeniu dzieci na nowy rok szkolny.

Link do indywidualnego ubezpieczenia dzieci PZU NNW szkolne z użyciem promokodu:

Strona do logowania    https://moje.pzu.pl

Promokod  w 2021r    Rd4fMT

Ogólne warunki ubezpieczenia do pobrania tutaj.