2018-08-20 11:51:52

Zapraszamy Państwa na zebrania rozpoczynające nowy rok szkolny w następujących terminach:

Żeglarze, Marynarze, Turyści - 4 września, godz. 17.00, zebranie ogólne w sali Las

Skrzaty, Kropelki, Ratownicy - 5 września, godz. 17.00, zebranie ogólne w sali Łąka

Po krótkim zebraniu ogólnym odbędą się spotkania dla poszczególnych grup, w ich salach zajęć.

Deklaracja

2018-08-08 12:56:04

Bardzo proszę o wypełnienie deklaracji dotyczącej pobytu dziecka w przedszkolu w r.szk. 2018-2019.

Deklaracja powyższa zastępuje dotychczasowe umowy.

Termin złożenia deklaracji - do 20 sierpnia.

Deklaracja rodzica do pobrania tutaj albo w przedszkolu.

Przerwa wakacyjna

2018-06-29 11:17:19

W czasie przerwy w pracy przedszkola w lipcu kontakt jest możliwy jedynie poprzez adres mailowy:

biuro@przedszkole58gdynia.pl

Odprowadzam sam

2018-06-22 11:40:55

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola brały udział w akcji "Odprowadzam sam"  organizowanej przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni. Kampania miała na celu promowanie zmiany zachowań transportowych - zachęcała dzieci - a przez nich również rodziców - do przybywania do przedszkola piechota, na rowerze lub hulajnodze. Miała również na celu przekazanie dzieciom i rodzicom, jak wiele korzyści przynosi wspólne spędzanie czasu a także uczyć prawidłowych zachowań na drodze poprzez doświadczenie, czyli obserwację.

W czasie trwania projektu mieliśmy zastawione różnorodnymi pojazdami całe wejście - ale to bardzo nas wszystkich cieszyło.

Mamy nadzieję, że dobre nawyki będą nadal utrwalane, a dzieci z równą, jak dotychczas radością, będą z animuszem podjeżdżać pod nasze przedszkole rowerkami i hulajnogami. Tym bardziej, że ich działania przyniosły wymierne rezultaty:

ZDOBYLIŚMY    P I E R W S Z E    MIEJSCE !!!!!! i nagrody:

"czek" na tysiąc złotych do wydania na gry i zabawy związane z ekologicznym transportem

spacerowego węża dla 26 dzieci

drzewko szczęścia - czyli jabłonkę "Ola", która dzieci wspólnie wkopały i ozdobiły wstążeczkami.

6184.jpg - tak wyglądało nasze wejście w czasie kampanii

6181.jpg 6182.jpg 6183.jpg

Przerwa wakacyjna

2018-06-11 10:07:30

Dot. przedszkola zastępczego w lipcu.

Rodzice mogący wydrukować umowę.

Rodziców, którzy zapisali dzieci na lipiec do zastępczego przedszkola, proszę aby pobrali umowę tutaj, wydrukowali ją w dwóch egzemplarzach, wypełnili danymi dziecka i swoimi, podpisali i przynieśli do dyrektora Przedszkola 58, najpóźniej do 15 czerwca.

Wszystkich, którzy nie mogą wydrukować umowy, proszę o zgłoszenie się do dyrektora po druki.