Nazwa sali - Plaża

nauczyciel stażysta,  mgr Agata Lipińska

Woźna oddziałowa: Renata Wiśniewska

Drodzy Rodzice!

Serdecznie witamy Państwa w nowym roku przedszkolnym. Na wstępię informujemy, że od września następuje zmiana nauczyciela grupy - Panią Joannę Karsznia zastapi Pani Agata Lipińska.

W związku z panującą sytuacją, pragniemy przekazać Państwu najważniejsze informację przed rozpoczęciem roku.

Grupa Ratowników od września funkcjonować będzie w następujących godzinach: od 7:30 do 16:30 (bardzo prosimy, aby dzieci z naszej grupy były przyprowadzane najwcześniej od godziny 7:30, a odbierane najpóźniej o 16:30). Przyprowadzamy dzieci najpóźniej do godziny 8:15, a odbieramy najwcześniej o godzinie 14:30.

Każde dziecko, w pierwszym dniu, powinno przynieść ze sobą: piórnik z wyposażeniem - najlepiej typu jamnik (podczas zajęć zajmije dużo mniej miejsca, niż rozkładane piórniki), teczkę na prace plastyczne, bidon z wodą, strój gimnastyczny oraz zestaw rzeczy na zmianę(wszystko podpisane)

Pozdrawiamy

Paulina Langa

Agata Lipińska

Praca plastyczna "Mój portret"

Praca plastyczna pt. "Co jest w kształcie koła?"

Praca plastyczna pt. "Sygnalizatory świetlne"

Praca plastyczna pt. "Czarodziejskie fale"

Praca zespołowa pt. "Szlak górski"

Materiały dla rodziców na wrzesień - zamierzenia, wiersze i piosenki