Nazwa sali - Port

nauczyciel kontraktowy, mgr Karolina Więckowska

Woźna oddziałowa: Danuta Chrustek

OPŁATY

Proszę wyszukać w dokumencie rubrykę z ID swojego dziecka oraz dokonać opłat zgodnie z wyliczoną wysokością i w określonym w ostatniej kolumnie terminie. Bardzo prosimy o wpłacanie dokładnie takiej kwoty, jaka widnieje w nawiasie przy numerach rachunku!

Opłaty za wrzesień 2021 tutaj. Proszę o wpłacanie kwoty w nawiasach przy nr kont, kwoty ze znakiem minus stanowią nadpłatę (nie należy ich wpłacać).

**********************************************************************************************************

Harmonogram zajęć dodatkowych:

Poniedziałek: Religia - godz. 10:15
Wtorek: Religia - godz. 10:15; Język angielski - godz. 11:30
Środa: Gimnastyka z paniami - godz. 9:00, Logopedia
Czwartek: Język angielski - godz. 11:30, Logopedia
Piątek:

Materiały dla rodziców: Zamierzenia na wrzesień

Nasze Karbowe święta i prace w wrześniu:

Tydzień 1 „Witaj przedszkole-integrujemy się” 01-03.09.21:

Tydzień 2 „Bezpieczeństwo nie podlega negocjacji” 06-10.09.21:

Tydzień 3 „Wspomnienia z wakacji” 13-17.09.21:

Tydzień 4 „Witamy Jesień” 20-25.09.21:

Gdynia na fali 16.09.2021

Kraby uczestniczyły w  programie edukacji morskiej miasta Gdyni, organizowanego przez Gdyńskie Centrum Sportu. Pogłębiając wiedzę o regionie morskim, promocji wiedzy o żeglarstwie, morzu i o korzyściach wynikających z nadmorskiego charakteru naszego miasta. Przećwiczyliśmy w teorii i praktyce wiedzę o bezpieczeństwie na plaży oraz w wodzie, a także o pierwszej pomocy. Pomimo pochmurnej pogody zwiedzając chodź troszkę Gdyńską Marine.