Nazwa sali - Port

nauczyciel kontraktowy, mgr Maja Skrzypczak

nauczyciel stażysta, mgr Karolina Więckowska

Woźna oddziałowa: Danuta Chrustek

**********************************************************************************************************

Witamy po wakacjach! Czekamy na nasze Kraby już z niecierpliwością.

Na początek chciałybyśmy przekazać kilka wiadomości w związku z rozpoczęciem roku przedszkolnego i zasadami obowiązującymi podczas obostrzeń sanitarnych w przedszkolu.

Ze względu na pracę przedszkola w reżimie sanitarnym nie przewidujemy spotkań organizacyjnych na początku roku szkolnego. Wszystkich Państwa prosimy o przesłanie maila na adres port@przedszkole58gdynia.pl, w celu stworzenia listy kontaktowej. W treści wiadomości proszę wpisać:
- imiona i nazwiska obojga rodziców,
- Państwa adresy email oraz
- imię Państwa dziecka.
Droga emaliowa będzie kanałem kontaktowym na linii rodzic-wychowawca.

Dodatkowo informacje ogłaszane przez wychowawców grupy umieszczane będą na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Port”: https://www.przedszkole58gdynia.pl/port
natomiast przez dyrekcję na podstronie aktualności:
Prosimy o zapoznawanie się z wiadomościami z zakładki "Aktualności" z okresu od 29.06. do 28.08.2020 ze szczególną uwagą i śledzenie wspomnianych wyżej zakładek.

Grupa Krabów od września funkcjonować będzie w godzinach: od 7:00 do 16:45 (bardzo prosimy, aby dzieci z naszej grupy były przyprowadzane najwcześniej od godziny 7:00, a odbierane najpóźniej o 16:45). Dzieci prosimy przyprowadzać najpóźniej do godziny 8:15, a odbierać najwcześniej o godzinie 14:30.

Przyprowadzając dziecko w nowym roku szkolnym (dotyczy wszystkich dzieci) należy przynieść komplet dokumentów wymienionych w aktualnościach na naszej stronie z dnia 13-08-2020. tj:
- Informację o dziecku, jego opiekunach  i osobach upoważnionych do jego odbioru z przedszkola
- Istotne dane o stanie zdrowia, stosowanej diecie i rozwoju psychofizycznym dziecka
- Wnioski i oświadczenia rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 58
- Załącznik do procedury na wypadek zagrożenia COVID-19 (procedura do wglądu tutaj)
- Wypełnioną ankietę.

Ponadto:
- buty na zmianę
- teczki na prace plastyczne,
- piórnik z przyborami,
- strój gimnastycznego
- bidon

Wszystkie rzeczy muszą być podpisane!

Pozdrawiamy,
wychowawczynie grupy Krabów