2020-06-03 11:04:44

W związku z faktem, iż nadal musimy pracować w reżimie sanitarnym, w przedszkolu mogliśmy zorganizować jedynie 3 oddziały, a od 8 maja 4 oddziały, każdy po 12 dzieci. Niestety na obecną chwilę nie ma juz miejsc w tych oddziałach.  Przyjmowanie dzieci do tych oddziałów może odbywac się jedynie w sytuacji rezygnacji z aktualnie zajmowanego miejsca. O wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

2020-05-27 10:58:33

Ze względów organizacyjnych, nadal działając w reżimie sanitarnym, od 1 czerwca możemy zorganizować dodatkowy 1 oddział. Będą działać trzy oddziały w następujących godzinach:

1) 7.00 - 17.00

2) 6.30 - 16.00

3) 7.30 - 17.00

Dzieci mogą przebywać w przedszkolu tylko w jednym oddziale, w związku z tym będziemy tworzyć grupy tak, aby godziny, które zostały przez Państwa zadeklarowane, pokrywały się z godzinami działania oddziałów. (Np. dziecko nie może przebywać w przedszkolu od godz. 6.30 do 16.30, bo nie ma jednego oddziału otwartego w tych godzinach.)

Ponieważ nadal może brakować miejsc dla wszystkich chętnych - bardzo proszę, aby ci rodzice, którzy chcą przyprowadzić dzieci od 1 czerwca (nie dotyczy już uczęszczających!), zapoznali się z procedurami obowiązującymi w przedszkolu oraz wypełnili ankietę w formacie pdf lub edytowalnym docx  i dostarczyli ją do jutra (czwartek, 28 maja) do godz. 14.00 na adres mailowy: dyrektor@przedszkole58gdynia.pl

2020-05-25 14:38:44

serce.jpgSzanowni Państwo.

W  imieniu wszystkich pracowników bardzo dziękuję za wyjątkowe, zdyscyplinowane dostosowanie się do reguł sanitarnego reżimu, w którym obecnie pracujemy. Szczególnie dziękuję za przygotowanie i uświadomienie dzieci, które pomimo swojej wrodzonej żywiołowości, doskonale sobie radzą w tak bardzo zmienionych warunkach. Wszyscy niecierpliwie czekamy na dni, kiedy będziemy mogli już pracować w normalnym trybie - mamy nadzieję, że niedługo już to nastąpi.

Jeszcze raz dziękuję serdecznie za Wasze opanowanie, cierpliwe podejście do naszych wymogów i stosowanie się do nich w ustalonym porządku.

2020-05-20 09:15:51

Ze względów organizacyjnych od 25 maja nadal możemy stworzyć jedynie dwie grupy dzieci, działające w reżimie sanitarnym.

W związku z tym, bardzo proszę o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w przedszkolu oraz wypełnienie ankiety w formacie pdf lub edytowalnym docx  do 21-05, do godz. 17.00. Rodzice dzieci zakwalifikowanych otrzymają wiadomość z oświadczeniami, które będą musieli wypełnić i dostarczyć ma adres mailowy: dyrektor@przedszkole58gdynia.pl

Wznowienie działalności przedszkola od 18 maja 2020

2020-05-14 13:49:01

Wznawiamy pracę przedszkola od 18-05-2020r. w ścisłym reżimie sanitarnym.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w przedszkolu, na chwilę obecną mamy możliwość zorganizowania tylko dwóch, mieszanych wiekowo, grup dzieci. Od poniedziałku przyjęte zostaną tylko dzieci, których oboje rodzice wykonują pracę na terenie jednostki organizacyjnej swojego pracodawcy i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem oraz tych, którzy pracują realizując zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Dzieci będą przebywać w grupach, które zorganizujemy na podstawie deklarowanych przez Państwa godzin pobytu i zgodnie z wytycznymi GIS, MEN i MZ nie ma możliwości zamiany tych grup. Są Państwo zobowiązani przyprowadzać dzieci zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, gdyż jeżeli dziecko przyjdzie wcześniej niż zostało zapisane - będą Państwo musieli czekać, aż otworzy się jego grupa.

Dzieci można przyprowadzać jedynie w godzinach od 6.30 do 8.15, natomiast odbierać jedynie w godzinach od 14.30 do 17.00. W pozostałych godzinach przedszkole jest zamknięte, m.in. z powodu podawania posiłków. Dzieci przyprowadzają Państwo do przedsionka przedszkola, nie wchodząc na jego teren. W przedsionku wyznaczony pracownik zmierzy dziecku temperaturę, zapisze czas wejścia, zaś dziecko zostanie odebrane przez innego, wyznaczonego pracownika, rozebrane w szatni i zaprowadzone do grupy, pod opiekę nauczyciela. Państwo nie mają wstępu na teren przedszkola. Podczas odbioru dziecka, zgłaszają się Państwo przez domofon i czekają na dziecko w przedsionku. Wyznaczony pracownik przyprowadzi dziecko do Państwa. Dziecko może odbierać jedynie osoba, z którą mieszka na co dzień.

Wszystkie osoby, których dzieci zostały zakwalifikowane do poszczególnych grup, otrzymają na maila procedury, z którymi zobowiązane są dokładnie się zapoznać oraz oświadczenia, które należy czytelnie wypełnić i podpisać przez oboje rodziców, zeskanować i odesłać na adres mailowy: dyrektor@przedszkole58gdynia.pl  najpóźniej do 17 maja, do godz. 17.00.

Ta procedura pozwoli na ominięcie 24 godzinnej kwarantanny pism przychodzących do przedszkola.

Dzieci nie mogą przynosić do przedszkola swoich zabawek, ale każde z nich musi przynieść wyposażony piórnik do prac plastycznych, który zostaje w przedszkolu, w indywidualnej, odkażonej szafce.

Zobowiązujemy Państwa do ścisłego stosowania się do poleceń personelu przedszkola.

Kontakt z dyrektorem i nauczycielami możliwy jest jedynie mailowy na adresy poszczególnych grup lub dyrektor@przedszkole58gdynia.pl

Procedura na wypadek zagrożenia COVID-19 w zakresie zasad i trybu zapobiegania zakażeniu i rozprzestrzenianiu się choroby w Przedszkolu nr 58 w Gdyni

Oświadczenia rodziców: pdf, word.