Straż Miejska w przedszkolu

2018-02-26 12:39:53

Nasze Przedszkole, jako najmłodsze w Gdyni, zostało wybrane jako pierwsze w tym roku do przedstawienia przez Gdyńską Straż Miejską programu bezpieczeństwa na drodze "KOŁA STOP - ROBISZ KROK".

Program adresowany jest m.in. do najstarszych grup w przedszkolach, u nas w zajęciach wzięła udział grupa TURYSTÓW. Dzieci światnie się bawiły, ucząc się jednocześnie zasad ruchu przeznaczonych dla pieszych.

Relacja z tego spotkania jest na stronie www.gdynia.pl

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Pol ze Straży Miejskiej oraz Pani Jadwidze Wachulik z Wydziału Edukacji Urzedu Miasta Gdyni za wytypowanie naszego przedszkola do udziału w tych arcyciekawych zajęciach.

A rodziców wraz z dziećmi zapraszamy do wspólnej zabawy i rozwiązania quizu przygotowanego przez AUTOCHODZIK.

ach1 (1).png  ach1 (2).png

2018-02-07 08:44:23

Dzieci ubezpieczone są w firmie WARTA, nr polisy: 908563219846, wariant II, suma ubezpieczenia 10 000 zł.

Ogólne warunki ubezpieczenia zamieszczone są w dziale "Do pobrania".

2018-02-07 07:43:57

Na stronie gdynia.pl ukazała się informacja dotycząca rekrutacji do gdyńskich przedszkoli. Określono terminy postępowania rekrutacyjnego oraz kryteria brane pod uwagę w tymże postepowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z tymi wiadomościami tutaj.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 153 ust.1 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59 z późn. zm.) postępowanie rekrutacyjne do publicznych przedszkoli  przeprowadza się co roku na kolejny rok szkolny na wolne miejsca w przedszkolu.

Ilość wolnych miejsc w naszej placówce zostanie określona po złożeniu przez rodziców dzieci już uczęszczających do przedszkola, deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego u nas. Rodzice składają w/w deklarację w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego, czyli od 19 marca, tak aby rekrutacja mogła rozpocząć się, zgodnie z harmonogramem, 26 marca b.r.

Numer telefonu do przedszkola nr 58

2018-01-13 21:37:49

Uprzejmie informujemy, że nieobecność dzieci w przedszkolu należy zgłosić

najpóźniej do godziny 7.45 pod numer telefonu:

albo adres mailowy:

intendent@przedszkole58gdynia.pl

Uroczystość rozpoczęcia działalności Przedszkola nr 58

2018-01-13 21:37:38

Szanowni Państwo

Zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia działalności Przedszkola nr 58 w Gdyni w dniu 2 stycznia o godz. 10.30

Jednocześnie informuję, że dzieci rozpoczynają zajęcia 3 stycznia, w godzinach zawartych w umowie. Ze względów organizacyjnych oraz bezpieczeństwa, dzieci, które są zapisane na dzień 2 stycznia, bardzo prosimy o przyprowadzenie do przedszkola najpóźniej o godz. 8.00.

W dniu 3 stycznia prosimy Państwa o przyniesienie następujących rzeczy do przedszkola:

• buciki na zmianę;
  • bieliznę na przebranie;
  • dzieci urodzone w 2014r.: pościel (duży koc obleczony w poszewkę) i małą poduszkę oraz piżamę;
  • 2 książeczki do czytania dla dzieci, takie, jakie lubią państwo im czytać, (i do zostawienia w przedszkolu!);

oraz najważniejsze:
DOBRY HUMOR I POZYTYWNE NASTAWIENIE