2019-04-23 15:04:15

Ze względu na fakt, iż część nauczycieli podjęła decyzję o dalszej kontynuacji akcji strajkowej informuję, że na chwilę obecną jestesmy w stanie zaopiekować się 75 dzieci.

W związku z tym proszę o zgłaszanie obecności dzieci najpóźniej do godziny 7.45 na adres mailowy:

intendent@przedszkole58gdynia.pl

2019-04-19 20:31:26

Niech w ten wielkanocny czas spełnią się wszystkie życzenia, i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, tak abyśmy kroczyli przez życie pełni godności i ufności w przyszłość.

Wesołych Świąt życzą wszyscy pracownicy Przedszkola nr 58 w Gdyni.

jajka.jpg

Jednoczesnie informujemy, że od 23 kwietnia przedszkole zapewnia opiekę w godz. 6.00 - 17.00. Ilośc dzieci przyjętych będzie zależała od ilości niestrajkujacych nauczycieli. Jeden nauczyciel może mieć pod opieką 25 dzieci.

KONTYNUACJA AKCJI STRAJKOWEJ

2019-04-13 22:47:55

Komisja strajkowa naszego przedszkola podjęła decyzję o kontynuacji strajku od 15 kwietnia do odwołania.

Z tego powodu Przedszkole nadal nie bedzie mogło zapewnić bezpiecznych warunków pobytu wszystkim dzieciom. Dyrektor i wicedyrektor oczywiście pozostają na swoich stanowiskach.

Dyrektor Przedszkola nr 58, Anna Kozłowska

2019-04-12 07:51:11

W naszym przedszkolu strajk trwa nadal.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za wyrazy poparcia płynące od rodziców ze wszystkich grup. Dziękujemy za to, że pomimo problemów, które mają Państwo w związku ze strajkiem - wspieracie nas, nauczycieli, przede wszystkim dobrym słowem a nawet prezentami!

Walczymy o dobrą jakość edukacji dla naszych dzieci - bo wszystkie dzieci nasze są!

DZIĘKUJEMY!

Potwierdzenie woli przez rodziców

2019-04-11 07:10:40

Uwaga rodzice dzieci zakwalifikowanych!

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do 15 kwietnia do godz. 17.00 rodzic musi potwierdzić wolę zapisu dziecka do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Odpowiedni druk jest do pobrania ze strony rekrutacyjnej lub naszej przedszkolnej, w zakładce "DO POBRANIA". Można go również otrzymać w przedszkolu.

W przypadku braku pisemnego potwierdzenia woli zapisu, dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane!

Listy kandydatów przyjętych i listy kandydatów nieprzyjętych zostaną podane przez komisje rekrutacyjne do wiadomości w dniu 23 kwietnia o godz. 15.00.

Procedurę odwoławczą można wszcząć w ciągu 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Harmonogram tutaj.