Zakończenie roku szkolnego sześciolatków

2024-06-17 12:57:25

Bardzo wzruszająca uroczystość odbyła się w miniony piątek. Było to oficjalne zakończenie pobytu w naszym przedszkolu dwóch grup - Bursztynków i Żeglarzy.

Doskonale zatańczonym polonezem dzieci rozpoczęły swoje przedstawienie. Na zakończenie otrzymały upominki. Były łzy wzruszenia, uśmiechy i podziękowania. Całą uroczystość zwieńczyły dwa torty dla dzieci, przygotowane przez Radę Rodziców.

Naszym absolwentom życzymy powodzenia w szkole!

2024-06-10 12:21:49

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na nasz przedszkolny festyn, który odbył się w miniony piątek. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i entuzjazmowi, pomimo niesprzyjającej pogody udało nam się stworzyć niezapomniane wydarzenie pełne radości i zabawy.

Dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały wspaniałe występy artystyczne, które spotkały się z dużym uznaniem i aplauzem. Wszystkie atrakcje, takie jak skakanie w workach, tor przeszkód, rzuty do celu i przeciaganie liny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Powodzeniem cieszyło się również stoisko ze zdrową żywnością - wszystkie smakołyki zniknęły w okamgnieniu. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do przygotowania przysmaków. Zebrano niebagatelną kwotę 1731,90, która w całości zostanie wydana na sprzęt sportowy. BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!

Wszystkie dzieci bawiły się świetnie, a ich uśmiechy były najlepszym dowodem na udaną zabawę. Dzięki wspaniałej atmosferze pełnej życzliwości i radości, festyn stał się okazją do lepszego poznania się i integracji społeczności przedszkolnej.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu – zarówno pracownikom przedszkola, jak i rodzicom, a zwłaszcza Radzie Rodziców. Wasza pomoc była nieoceniona.

Festyn rodzinny

2024-06-04 10:43:48

Zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków na sportowy festyn rodzinny, który odbędzie się już 7 czerwca, na naszym przedszkolnym terenie, w godz. 13.00 - 16.00

Tradycyjnie już w programie są występy dzieci z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty, sportowe konkurencje, oczywiście z nagrodami na koniec festynu oraz stoisko ze zdrowymi przekąskami. Przypominamy, że dzieci moga brać udział w festynie jedynie z osobami dorosłymi, czyli trzeba je odebrać najpóźniej o godz. 13.00 i z nimi pójśc się bawić.  Proszę pamiętać o ewentualnych upoważnieniach dla osób, które będą odbierały dzieci w sytuacji, w której rodzice nie będą mogli tego zrobić.

Liczymy na dobrą pogodę i uśmiechy.

Zebranie dla rodziców nowo przyjętych do przedszkola dzieci

2024-05-27 14:28:38

Zapraszamy rodziców dzieci nowo przyjętych na spotkanie, 12 czerwca o godz. 16.30

W programie spotkania jest poznanie nauczycieli prowadzących grupy, poznanie sali zajęć oraz zasad panujących w przedszkolu.

Bardzo proszę o przyniesienie na spotkanie wypełnionych następujących dokumentów:

Ponadto, w związku z prowadzonym systemem do naliczeń odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu, należy wyrobić Kartę Mieszkańca. Ogólne informacje zamieszczone są tutaj.

Deklaracje na lipiec

2024-05-08 12:01:28

Bardzo prosimy o wypełnienie Informacji o korzystaniu z naszego Przedszkola w lipcu. Informacja ta jest potrzebna, aby okreslić ilość ewentualnych wolnych miejsc dla dzieci z innych przedszkoli w okresie wakacyjnym.

Druk dostępny jest w przedszkolu lub tutaj.

Przypominamy, że nasze przedszkole zamknięte jest w sierpniu.