Kontakt z przedszkolem

2020-03-21 10:07:11

Ze względu na zaistniałą sytuację można kontaktować się z nami jedynie mailowo, na adres: biuro@przedszkole58gdynia.pl

Zajęcia i zabawy na każdy dzień

2020-03-19 19:17:27

Informujemy, że w zakładkach poszczególnych grup zamieszczane będą na bieżąco zajęcia, zabawy i kart pracy dla dzieci na każdy dzień. Zaczynamy w piątek o 9.00. Zachęcamy do ich wykorzystania i zabaw z dziećmi.

Przypominamy:

w sali Las są Delfinki

w sali Łąka są Muszelki

w sali Plaża są Ratownicy

w sali Morze są Rybki

w sali Port są Marynarze

w sali Miasto są Żeglarze.

Zmiany w sposobie dostarczania dokumentów w rekrutacji

2020-03-13 10:11:53

Informacja dot. składania wniosków  rekrutacyjnych do przedszkoli i szkół podstawowych, w których funkcjonują oddziały przedszkolne

Zgodnie z przyjętym harmonogramem do 16 marca (poniedziałek) do godziny 16.00 rodzice mogą składać wnioski rekrutacyjne.

Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich stron – rodziców i pracowników placówek, uproszczone zostały zasady obowiązujące dotychczas przy składaniu wniosków - placówka oświatowa ma możliwość wydrukowania wniosku i wprowadzenia dziecka do systemu rekrutacyjnego bez konieczności zrobienia tego osobiście przez rodzica w placówce pierwszego wyboru.

Konieczny jest w tym celu kontakt telefoniczny lub mailowy między rodzicem a przedszkolem.

Nr telefonu: 58 380 18 14 - należy podać PESEL dziecka, jego imię i nazwisko

Kontakt mailowy: przedszkole@p58.edu.gdynia.pl

Informacje Urzędu Miasta Gdyni dostępne tutaj.

Koronawirus

2020-03-11 12:07:52

Decyzja prezydenta Gdyni ws. zagrożenia koronawirusem

Dokładne informacje w sprawie decyzji Pana Prezydenta Miasta Gdyni dostępne tutaj.

Informacje MEN tutaj.

Koronawirus plakat