Odprowadzam sam

2018-06-22 11:40:55

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola brały udział w akcji "Odprowadzam sam"  organizowanej przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni. Kampania miała na celu promowanie zmiany zachowań transportowych - zachęcała dzieci - a przez nich również rodziców - do przybywania do przedszkola piechota, na rowerze lub hulajnodze. Miała również na celu przekazanie dzieciom i rodzicom, jak wiele korzyści przynosi wspólne spędzanie czasu a także uczyć prawidłowych zachowań na drodze poprzez doświadczenie, czyli obserwację.

W czasie trwania projektu mieliśmy zastawione różnorodnymi pojazdami całe wejście - ale to bardzo nas wszystkich cieszyło.

Mamy nadzieję, że dobre nawyki będą nadal utrwalane, a dzieci z równą, jak dotychczas radością, będą z animuszem podjeżdżać pod nasze przedszkole rowerkami i hulajnogami. Tym bardziej, że ich działania przyniosły wymierne rezultaty:

ZDOBYLIŚMY    P I E R W S Z E    MIEJSCE !!!!!! i nagrody:

"czek" na tysiąc złotych do wydania na gry i zabawy związane z ekologicznym transportem

spacerowego węża dla 26 dzieci

drzewko szczęścia - czyli jabłonkę "Ola", która dzieci wspólnie wkopały i ozdobiły wstążeczkami.

6184.jpg - tak wyglądało nasze wejście w czasie kampanii

6181.jpg 6182.jpg 6183.jpg

Przerwa wakacyjna

2018-06-11 10:07:30

Dot. przedszkola zastępczego w lipcu.

Rodzice mogący wydrukować umowę.

Rodziców, którzy zapisali dzieci na lipiec do zastępczego przedszkola, proszę aby pobrali umowę tutaj, wydrukowali ją w dwóch egzemplarzach, wypełnili danymi dziecka i swoimi, podpisali i przynieśli do dyrektora Przedszkola 58, najpóźniej do 15 czerwca.

Wszystkich, którzy nie mogą wydrukować umowy, proszę o zgłoszenie się do dyrektora po druki.

Dzień dziecka

2018-06-11 10:05:49

Z tak miłej okazji, jak Dzień Dziecka nasze dzieci w przedszkolu bawiły się przy muzyce. Były zabawy sportowe, quizy muzyczne i konkursy tańca. Wszyscu otrzymali różnorodne nagrody, tak chętnie widziane przez dzieci oraz drobne prezenty. Zabawy prowadził jeden z członków teatrzyku "Koperek i Kminek".

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom za zafundowanie zabawy i upominków!!!

06181.jpg 06182.jpg

Rodzinny Piknik Żeglarski

2018-06-07 12:26:51

Zapraszamy do Udziału w Rodzinnym Pikniku Żeglarskim. Szczegóły tutaj.

2018-06-07 09:24:10

Dot. przedszkola zastępczego w lipcu.

Rodzice mogący wydrukować umowę.